<

Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

MONT-KOVO | Montované haly, ocelové konstrukce

MONT-KOVO nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce i na fotovoltaiky a opláštění. Dodáme zateplené i nezateplené haly, rámové i obloukové haly, přístřešky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Projekce, výroba a montáž hal celá ČR.

Břest 81, Břest

Pilsner Urquell - Cash and Carry - Kroměříž

Naší hlavní činností je prodej sudového piva Radegast, Gambrinus, Pilsner Urquell a Velkopopovický kozel, v nabídce jsou ale i další produkty za velko...

Skopalíkova 2600/47, Kroměříž

PL KOMPRESORY s.r.o.

Prodej a servis šroubových i pístových kompresorů, sušiček a filtrace.

Stoličkova 1809/9, Kroměříž

RESS Group s.r.o.

Zakázková výroba prodejních a reklamních stojanů propojená s technologiemi, které nabízí dnešní trh, jako jsou LCD displaye, LED osvětlení a individuální softwarové vybavení pro každou firmu tvoří největší pilíře odvětví, které se nazývá podpora prodeje.

Kostelec u Holešova 58, Kostelec u Holešova

DE NOVO s. r. o.

Výroba a prodej vlastních speciálních pomůcek pro psaní a kreslení křídami, voskovkami, uhly, pastely, tužkami a pastelkami.

Jožky Silného 2349/4, Kroměříž

DUPR s.r.o.

Prodej hutního materiálu a spojovacího materiálu, pálení laserem a CNC obrábění.

Chelčického 1656/1A, Kroměříž

Miroslav Marconi-vrata

Nabídka garážových a průmyslových vrat.

Pod Hostýnem 787, Chvalčov

Klasik Styl CZ, s.r.o.

Výroba a prodej nábytku, ložnicových systémů a dětských pokojů. Nabídka matrací, lamelových roštů, přikrývek a polštářů od českých výrobců.

Komenského náměstí 338/18, Kroměříž

KOVEX, spol. s r.o.

Výroba kontejnerů a nádrží.

Zahnašovice , Slušovice

Trade DHB, s.r.o.

Montáž i demontáž, výroba a servis všech typů hal a ocelových konstrukcí. Haly sloužící jako výrobní objekty, sklady, sportovní haly, hangáry, garáže nebo výstavní síně.

Skopalíkova 2354/47a, Kroměříž

Pekárna Lhota- Květoslav Duchoň

Výroba tradičního kváskového chleba, bez přípravku z živých kvasů, na parní peci, ručně tvarované a sázené bochníky. Výroba běžného pečiva a vícezrnného pečiva, vše rovněž na parní peci. Jedinečná chuť a kvalita poctivého pekařského řemesla. Použitím pitných zdrojů z Podhostýnských vrchů a mouky z Hané.

Podhradní Lhota 107, Rajnochovice

R & M, spol. s r.o.

Vakuové tvarování plastů, plastové přepravní proložky, technické výlisky pro automobilový průmysl z ABS, PVC, PE, PET-G, PS, PC od síly 0,3mm do 8mm max rozměr 1600x950 mm včetně vyřezávání na pětiosých CNC.

Kotojedy 5, Kroměříž

Petr Štěpáník

Poskytujeme zakrývací PE plachty s oky, rozměry až 15x20m, barva zelená, modrá i čirá. Bazénová plachta průměr 3 až 7 m. Plachtu ušijeme i na zakázku. Tvarované autoplachty na osobní auta. Reflexní vesty.Stínicí sítě na ploty. Zasíláme ihned na dobírku.

Pod Hostýnem 649, Chvalčov

FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o.

Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej nápojů, jako pivo, víno, alko, stolní minerální vody, aj. Nabízíme cigarety, brambůrky a tyčinky. Půjčíme Vám výčepní zařízení, provádíme sanitace. Dovoz do 24 hod.

Malý val 1586/29, Kroměříž

PLACHTY MARCONI

Nabízíme zakrývací a bazénové plachty, autoplachty, plachty s oky, vagonové a tenisové plachty, stínicí sítě - rozměr až 15x20 m. Prodáváme kruhové plachty průměr 3 až 7 m. Vše skladem - na dobírku. Šijeme plachty na zakázku, tvarované autoplachty.

Pod Hostýnem 787, Chvalčov

G3, s.r.o.

Distributor 3M. Dodáváme lepidla, lepící pásky, ochranné prostředky, elektropásky, brusivo, fólie. Vyrábíme samolepící těsnění, nanášíme samolepící vrstvy na plsti, pryže, textilie. Vysekáváme, řežeme na plotru, řežeme pásky na požadovanou šíři.

Těšánky , Zdounky

ATYKS

Prodáváme schodiště segmentová, točitá, přímá, zábradlí, madla vše na zakázku v komplexní dodávce, od zaměření, konstrukci, včetně montáže. Provedení v materiálech: nerez, ocel, mosaz, dřevo, sklo, kámen, které mohou mít různé povrchové úpravy.

Střížovice

MONT-KOVO

Nabídka, montáž a projekce montovaných ocelových hal - výrobní, skladovací, sportovní a obloukové, ocelové konstrukce a přístřešky - dodáváme zateplené a nezateplené s ocelovým pláštěm nebo s PVC vč. příslušenství i se spodní stavbou (celá ČR).

Břest

LAROZ-zámečnictví

Vyrábíme kryty obráběcích strojů a obráběcích center, rozvodové skříně, ocelové konstrukce, potrubí, schodiště, brány, vrata, ploty, zábradlí, zásobníky, přístřešky. Dále ohýbání na ohraňovacím lisu, jako i další zámečnické práce dle přání zákazníka.

Samostatnost 1181, Holešov

TON a.s.

Renomovaný evropský výrobce nábytku z ohýbaného dřeva. Židle, barové židle, židlová křesla, stoly a další nábytkové doplňky interiéru i exteriéru jsou unikátní, neboť se dokonale přizpůsobí individuálním přáním a představám zákazníka.

Michaela Thoneta 148, Bystřice pod Hostýnem

HORMA - drátěný program

Vyrábíme reklamní stojany, na A4 - A6 otočné, pultové, závěsné a podlahové, koše, sítě, háčky, police, regály. Firemní stojany opatříme nálepkami, cenovkami, plastem i kartonem - návrh v 3D, výroba i větší série, povrchová úprava. Provozujeme e-shop.

Havlíčkova 2838/112, Kroměříž

Pack it-velkoobchod

Vaše zboží zabalíme exkluzivně, atraktivně, kreativně. Nabízíme široký výběr - krabiček, obalů, tašek, kufříků, složek a pořadačů z polypropylenu (PP), PVC a PET. Výhradní zastoupení Reisenthel CS, výrobce sortimentu z PP a usně. Blistry a dárky.

Čs. brigády 132, Bystřice pod Hostýnem

CHALLENGE PT (Czech), s.r.o.

Výrobce a dodavatel produktů pro převod hnací síly pod značkou Challenge. Nabízíme průmyslové řetězy, řetězová kola, řemenice, řemeny, ložiska, převodovky, svěrná pouzdra, ozubená kola a hřebeny, součásti dopravníkových systémů, zakázková výroba.

Skopalíkova 2600/47, Kroměříž

V okno, s.r.o.

Výroba, montáže a kompletní dodávka plastových a dřevěných oken, dveří a zimních zahrad v kvalitě dle ISO 9001. Šestikomorový profil zaručuje výborné izolační vlastnosti. Záruka 10 let. Doprava, zaměření, montáž žaluzií a poradenství zdarma.

Skaštice

KRUŽÍK, s.r.o.

Výrobce sekčních garážových a průmyslových vrat s dvanáctiletou tradicí.Nabídka těsnicích límců, vyrovnávacích můstků, rychloběžných vrat, bran a závor. Prodej pohonů vrat a bran. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2000 i TÜV.

Veleslavínova 2357/7, Kroměříž

DM Mont, s.r.o.

Montáž hal a střech, opláštění hal a budov, rekonstrukci hal a střech, přístřešky. Zabezpečíme montáž ocelových konstrukcí, montáž a demont...

Kroměřížská 14, Hulín

Břetislav Jelínek - GALANTERIE, s.r.o.

Výroba a prodej kompletního sortimentu pracovních prostředků. Specializace na potravinářský a masný průmysl. V naší šicí dílně šijeme a opravujeme autoplachty a jiné plachty a potahy. Nabízíme autodopravu. Poskytujeme náhradní plnění.

Věžky 76, Věžky

Mirela

Nabídka a montáž horizontálních a vertikálních žaluzií, interiérových látkových rolet, okenních, dveřních i rolovacích sítí proti hmyzu, předokenních rolet, sekčních garážových vrat a všech doplňků Velux.

Dřínov

Family DAVO, s.r.o.

Jsme tradiční česká firma. Zabýváme se výrobou široké škály cereálií (zapékané, křupavé a sypané müsli produkty, bio müsli, obilné polštářky) a citrónových koncentrátů. Kompletní portfolio produktů a další informace najdete na našich web. stránkách.

Palackého 360, Holešov

Baby Group, s.r.o.

Nabízíme kočárky a autosedačky mnoha různě kombinovatelných variací od španělské značky Casualplay a módní návrhářky Agathy Ruiz De La Prady. Prodáváme hračky Lamaze, First Years, Miniland, Nature Sensation, Sassy, produkty Red Castle a Suavinex.

Masarykova 968, Holešov

Dřevoprodej - Štefan Zámec

Nabízíme stavební řezivo: střešní latě, hranoly - fošny, prkna - plotovky, podlahové a obkladové palubky, dveřní prahy, kvalitní materiál pro srubové domy. Nabízíme schodiště a schodišťové sloupky s možností montáže. Doprava zdarma po celé ČR.

Vodní 54/7, Kroměříž

Jarmila Svačinová-kožešiny

Výroba a prodej kožešin.

Slavkov pod Hostýnem 67, Slavkov pod Hostýnem

TECHNOCAR, s.r.o.

Dovoz, výroba, prodej a servis hákové a ramenové nosiče-nakladače kontejnerů, sklápěcí korby, kontejnerové přívěsy, sklápěcí návěsy a hydraulické ruce. Nabízíme nástavby nákladních vozidel pro přepravní, nakládací a komunální techniku.

Na Sádkách 1935/1, Kroměříž

DoorTech, s.r.o.

Prodáváme garážová a průmyslová vrata. Nabízíme garážová vrata sekční, rolovací, výklopná a rychloběžná. Průmyslová vrata ocelová a hliníková. Velká škála barev i designu. Nabízíme těsnící i nakládací techniku, elektro pohony. Dodávka včetně montáže.

Tovačovského 437/20, Kroměříž

Daniels - plast s.r.o.

Poskytujeme kompletní výrobu plastových oken, dveří, předokenních rolet a příslušenství. Vyrábíme z německého profilu Salamander s celo-obvodový...

Bílanská 1781/10, Kroměříž

Fremach Morava, s.r.o.

Vyrábíme a upravujeme plasty.

Jožky Silného 2824, Kroměříž

Mgr. Petra Fekarová-výroba hraček

Výroba hraček a her.

Bezměrov 115, Bezměrov

NIČKA, s.r.o.

Vyrábíme plastové obaly.

Hulínská 1799/1, Kroměříž

Plastika, a.s.

Výroba plastových polotovarů.

Kaplanova 2830/4, Kroměříž

Servisplast O a K, spol. s r.o.

Výroba řeziva.

Kroměříž-Kotojedy 3301, Kroměříž

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?